Дублюй статичний код миттєво з Gadget Planet!

Втомилися від безлічі пультів для воріт та шлагбауму? Хочете автоматизувати процес відкривання? Потрібен додатковий пульт, але не знаєте, як скопіювати сигнал? Дізнайтесь, як зекономити час та зусилля з клонаторами статичного коду Heonyirry C074 та Heonyirry C075!

Кому потрібен брелок-клонатор?

Пульт-дублікатор буде корисним власникам воріт або шлагбауму, які працюють на статичному коді на частоті 433 МГц. Цей брелок дозволяє дублювати код з наявного пульта на новий брелок, тим самим забезпечуючи зручне керування різними механізмами з одного пристрою.

Чому саме Heonyirry C074 та Heonyirry C075?

Основна особливість даних моделей полягає в його здатності дублювати статичний код з різноманітних інших брелоків та підтримує основні типи мікросхем кодування. Завдяки цьому ви зможете керувати всіма воротами за допомогою одного клонованого пульта, уникнувши необхідності мати багато окремих пристроїв керування. До того ж дані моделі здатні передавати сигнал на дистанцію до 100 метрів, чого повністю достатньо для зручної експлуатації.

Брелоки-клонатори мають компактний розмір і зручні кнопки, які легко натискаються однією рукою. Вони також оснащені вбудованими світлодіодними індикаторами, які сигналізують про стан роботи та процес дублювання коду.

Виникли труднощі з копіюванням статичного коду?

Для вашої зручності, ми також підготували детальне відео з інструкцією, яке розповідає про процес налаштування та використання брелків-клонаторів Heonyirry C074 та Heonyirry C075. Ви дізнаєтеся, як швидко та просто дублювати код, очистити його, а також отримаєте корисні поради щодо оптимального використання пультів.