Podofo A3002 – передовий паркувальний комплекс для вашої вантажівки!

Напевно, кожен водій великогабаритного транспорту стикався з проблемами під час паркування та маневрування через обмежену видимість та “мерві зони”. Пропонуємо Вам раз і на завжди забути про труднощі водіння, встановивши на своє авто сучасну паркувальну систему Podofo A3002!

Що входить в комплектацію набору?

Паркувальний комплекс Podofo A3002 складається з двох основних компонентів - камери заднього огляду та 7-дюймового монітора. Камера має нічний режим роботи та високу чіткість зображення, що дозволяє бачити все, що відбувається позаду вашого автомобіля навіть у темряві. Монітор показує якісне зображення та завдяки можливості регулювання різноманітних параметрів, кожен з легкістю зможе налаштувати його під себе.

У комплекті ви знайдете також всі необхідні кабелі та кріплення для легкої та швидкої установки. Всі компоненти паркувальної системи виготовлені з якісних матеріалів, що забезпечує її надійність та довговічність. Тому, якщо ви шукаєте надійний та доступний спосіб покращити безпеку водіння, то Podofo A3002 – точно ваш варіант!

Не знаєш, як підключити паркувальну систему для грузовиків?

Часто трапляються випадки, коли звичайної паперової інструкції замало і так не вистачає, того хто б детально все пояснив про підключення. Саме тому, щоб допомогти вам, магазин Gadget Planet і підготував максимально детальну та зрозумілу відеоінструкцію, в якому наочно зображені всі етапи при з’єднанні. З даним корисним гайдом автомобільний комплект зможе встановити навіть дитина!

Тому не зволікайте та перегляньте нову відеоінструкцію від Gadget Planet на паркувальну систему Podofo A3002!