Графік роботи:

Пн - Пт: 9:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Нд: вихідний

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Каталог
Укр
0
Мій кошик

Фотопастки

Сортування:
По популярності Спочатку дешевше По назві

Фотопастка чи лісова камера - яка вона

Цифровий пристрій фотозйомки, а від недавна і відеофіксації, без участі людини з подальшим записом контенту на карту пам'яті або передачею на дистанційне зберігання - фотопастка. Купити її можна мисливцям, дослідникам лісної фауни, екологам та в охоронних цілях.

Надійність конструкції

Мисливська камера, фотопастка - прилад для зовнішньої експлуатації. Звідси відмінні зарактеристики (та відгуки задоволених користувачів):фотоловушка купить

  • високоякіснісна збірка;
  • довговічність;
  • висока ступінь захисту від пилу, вологи, температурних кореляцій та погодних змін;
  • чудова автономність - до кількох місяців в режимі очікування та активації по датчику руху, сумісність з сонячними зарядними пристроями;
  • здатність передових моделей передавати інформацію про спрацювання та відзнятий матеріал через інтернет (вбудований GSM-модуль). 

Лісова камера, фотопастка (ціна залишається доступною) відноситься до гаджетів прихованого спостереження. Важливо, щоб її присутність не видавали підсвітка та великі габарити. Виробники пропонують портативні пристрої, які легко замаскувати в саду, парку, в умовах дикої природи. При спрацюванні вона не буде відлякувати тварин, видавти себе порушникам порядку навіть в нічний час, якщо використовує світлодіодну непомітну підсвітку. 

Особливості вибору

Ціна фотопастки для охорони та охоти повністю відповідає її функціональності і користі, яку вона приносить. При її виборі зверніть увагу на 5 ключових аспектів:

  1. Ефективна дальність. Це збірне поняття, яке об'єднує дальність спрацьовування інфрачервоного датчика руху (його чутливість) і дальність нічного підсвічування. Вони повинні бути ідентичними, щоб нічні знімки не були порожніми. З високими показниками дальності камера зможе краще справлятися з охоронними завданнями, помітити будь-яку активність в радіусі 15-25 м (все залежить від моделі), отримати якісний відеозапис або фото.
  2. Розширення. Чим більша відстань, на якій рухається об'єкт, тим важче його розпізнати. Для дальньої зйомки потрібна фотопастка з високим піксельним розширенням. Купляти варто модель орієнтуючись на параметри світлочутливої матриці. Якість зображення напряму залежить від компонентів сенсора, використаних виробником. Найбільш популярні на сьогодні - моделі з розширенням 5, 8, 14 Мп.
  3. Видимість ІЧ-підсвітки. Повністю прихована чи частково проглядається - LowGlow. Чи зможете приховати пристрій так, щоб не відлякати тварину або замаскувати, щоб гаджет не став легкою здобиччю для крадія? 
  4. Кут огляду. Чим він ширше, тим більший простір захоплює об'єктив. Ширококутні об'єктиви трішки спотворюють сприйняття фото (ефект від випуклості лінзи), поступається ступінь різкості. При нічній зйомці камері з вузьким кутом огляду потрібно менше підсвітки.
  5. Якість зображення. Щоб зняти контрастне відео і зробити хороші фотографії та потрібна лісова камера (фотопастка). Ціна повинна відповідати запропонованому функціоналу. Важливо перед покупкою вивчити насиченість і кольорову точність, різцість, рівень шуму, контрастність створених фото.

Купівля фотопастка в Gadget Planet 

В Україні купити обладнання відео/фотофіксації відомих брендів Campark, Emagym, Fox, Hunting пропонує інтернет-магазин електроніки та ексклюзивих гаджетів. Gadget Planet - це каталог обладнання на різний бюджет та запити користувачів. Тут ви знайдете фотопастки для полювання, надійної охорони та контролю доступу за довіреною територією. Спеціалісти підберуть оптимальне рішення для конкретних умов експлуатації, органіюють доставку в Київ, Харків, Дніпро, Одесу, Львів, Запоріжжя та більш віддалені регіони України.

Вгору