Графік роботи:

Пн - Пт: 9:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Нд: вихідний

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Каталог
Укр
0
Мій кошик

Сейфи

Сортування:
По популярності Спочатку дешевше По назві

Як правильно обрати міні сейф для дому?

В сучасному світі інколи буває важко підібрати для себе відповідний товар через широкий асортимент та велику кількість моделей і мініатюрний сейф для ключів не став виключенням.

Для того, щоб Ваш вибір був справді правильним, варто звертати увагу на основні особливості та характеристики сейфа, тому розберімо, які аспекти потрібно брати до уваги.

Який механізм блокування використовують маленькі сейфи з кодовим замком?

Одним з найважливіших аспектів при виборі є тип відкриття. За цим параметром ключниці-сейфи можна розділити на такі види:

  • Сейф з механічним кодовим замком: найбільш поширений тип, використовує для блокування поворотні кодувальні барабани, на них зображені числа і при виставленні правильної комбінації сейф відкриватиметься.
  • Електронний сейф для ключів: в таких моделях замість механічних кілець використовується повноцінна електронна клавіатура з цифрами, на якій можна ввести та підтвердити пароль. Часто такі моделі додатково здатні з’єднуватись зі смартфонами та додатками для віддаленого доступу.
  • Міні сейф на ключ: це найпростіший варіант відкривання, оскільки він використовує звичайний ключ. Такий тип блокування зазвичай використовується в комбінації з механічним чи електронним замком і слугує варіантом екстреного відкривання.
  • Біометричний сейф: є максимально персоналізованим варіантом, оскільки доступ до нього матиме лише особа, яка надала свій відбиток пальця. Таким чином не потрібно буде запам’ятовувати паролі чи носити ключі, а просто відчинити дверцята приклавши руку до відповідної зони.

Які варіанти встановлення є для кодового сейфа?

Сейф для ключів значно відрізняється за своїми габаритами від звичайних повноцінних сейфів, тому і монтується він за іншими принципами. Оскільки встановлювати його в стіну чи меблі немає потреби, то існують такі варіанти кріплення:

  • Настінний сейф: фіксується на поверхню за допомогою дюбелів, або анкерів
  • Сейф з гачком / тросом для підвішування: закріплюється на перила, дверні ручки, паркани, дерева, поручні та інші предмети, через які можна протягнути знімний гак.

Для чого використовуються маленькі кодові сейфи?

Хоча габарити міні-сейфів не дозволяють зберігати в них великі об’єкти, проте існує безліч варіантів застосування таких аксесуарів.

Вони ідеально підійдуть, якщо вам потрібно на певний час залишити без нагляду ключі, коштовності, гроші чи інші невеликі важливі речі.

Також за допомогою них можна не просто зберігати об’єкти всередині, а обмінюватись ними з іншими особами. Для цього варто просто повідомити код доступу людині, яка повинна відкрити сейф і Вам не прийдеться особисто передавати речі. Останнім часом такий тип сейфів популярний в сфері оренди, якраз завдяки можливості віддаленої передачі ключів.

Багато з сейфів також надійно захистять об’єкти всередині від механічного впливу тому вони будуть корисні для оберігання від води, пилу, ударів, грязюки, вогню та інших загроз.

Де купити сейф для грошей / ключів / коштовностей?

Купуючи кодовий сейф у надійних продавців ви будете впевнені в якості, безпеці і надійності товару. У нашому інтернет-магазині Gadget Planet ви знайдете безліч корисних побутових аксесуарів та супутніх товарів, в тому числі і сейфи з кодом.

Фахівці підберуть оптимальне рішення для конкретних умов експлуатації, організують доставку в Київ, Харків, Дніпро, Одесу, Львів, Запоріжжя і більш віддалені регіони України.

Вгору